Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радчанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04356337) був реорганізований і увійшов до складу Івано-Франківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Громадський побут

Вибори в місцеві органи управління: висунення кандидатів (хто міг бути обраним); агітаційна робота; процес проходження виборів; затвердження обраного на посаді.

При висуненні кандидатів у депутати місцевої ради територіальною виборчою  комісією скликаються збори  уже сформованих округів, на яких проходить висунення кандидатур, обговорення.

В останні роки через відміну мажоритарної системи виборів, а введення в виборчий процес політичних партій, притупилася роль громади.

В час останніх виборів в основному участь у виборах до  місцевої ради брали самовисуванці і члени політичних партій, що зареєстровані в селі.

Добре налагоджена схема агітації: це будинок культури села – під час проведення всяких заходів, або й навіть спеціальні зібрання по питанню виборів, церковне подвір’я після закінчення відправи в церкві теж стає ареною для агітаторів.

Виборча дільниця в селі  - одна і працює вона в приміщенні школи, що в центрі села. Останні 20 років робота комісії злагоджена. Вибори проходять мирно, без сутичок, із виконанням всіх приписів Законів про вибори, за чим особливо слідкують спостерігачі на виборах.

Результати виборів для ознайомлення вивішуються на стенді загального огляду. 

Представлення  обраного сільського голови проходить на  установчій сесії сільської ради, яку скликає територіальна виборча комісія і на якій голова територіальної виборчої комісії доводить до відома присутніх результати голосування. Сесія відкрита. На сесії в залежності від важливості події можуть бути присутні члени партій, активісти села і  просто односельчани 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *