Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радчанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04356337) був реорганізований і увійшов до складу Івано-Франківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Громадські будівлі

Сільська рада села Радча

В даний час знаходиться в пристосованому  приміщенні побутового комплексу,  збудованого  силами колгоспу ім. Леніна (селянська спілка «Радчанська»)  у 1992 році.  Для більш як 3200 чоловік населення села – це приміщення незручне і потребує розширення та ремонту.

Сільський Будинок Культури

Осередок культури побудовано у 1939 році. Зараз це приміщення для села замале, вмістимість залу  - до 300 чоловік  при чисельності 3200. Село потребує нового Будинку культури, тим більше що в селі працює зразковий  аматорський  танцювальний дитячий колектив «Калинонька» чисельністю більше 90 чоловік, є хорові капели, змішані хори, а умов для плідної праці просто немає. В сільському клубі розміщена і сільська бібліотека, що потребує поновлення бібліотечного фонду  більш сучасними виданнями.


Дитячий садочок «Червона шапочка»

Приміщення дитячого садочка здано в експлуатацію у 1972 році. Садок зводився силами колгоспу ім. Леніна та для дітей працівників колгоспу.

З часом садочок передали на баланс сільської ради і він став державною установою, де виховувалися діти усіх громадян села. 

В останні роки народжуваність в селі різко зросла (про що свідчить кількість багатодітних сімей  - понад 86), а значить і збільшилася потреба в місцях у дитячому садочку. Чисельність місць у садку доведена до 150, відкрито ще одну групу. У 2015 році завершено капітальні ремонти покрівлі та фасаду дитячого садочка. Зараз він має дуже гарний естетичний вигляд. Повністю проведено   заміну енергозберігаючих вікон, яку розпочато у 2011 році. 


Радчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1 вересня 2006 року  педагогічний колектив школи прийняв у користування здану в експлуатацію новозбудовану будівлю  школи. У 2011 році школа святкувала свій двадцяти п’ятирічний ювілей. Школа ніби нова, але класи потребують заміни підлоги, що дуже розсохлася.

За кошти спонсорів та бюджетів місцевого рівня проведено повну заміну дерев’яних вікон на енергозберігаючі. Проте, ще є велика потреба в навчально-наочному обладнанні та інвентарі.

У 2016 році до початку нового навчального року закінчено  заміну огорожі школи. Встановлено сучасну ковану огорожу.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *