Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радчанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04356337) був реорганізований і увійшов до складу Івано-Франківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Громадські свята, які відзначаються в селі та особливості їх святкування

В селі відзначаються найбільше такі свята:

  • вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, так звані Шевченківські дні проведенням концертної Програми силами аматорів села та панахидою біля підніжжя пам’ятника Шевченку.

До жовтня 2016 року має бути оновлено промоцій ний вигляд скверу та і всієї території біля пам’ятнику Тарасу Шевченку. Уже встановлено нові ковані лавочки, проведено заміну бордюр, проводиться облаштування кованої огорожі 

  • День Матері – концерт дитячої творчості, вшанування багатодітних Матерів.
  • День Перемоги та скорботи по убієнним в роки ІІ світової війни.

Пошанування учасників бойових дій грошовими преміями чи цінними подарунками від спонсорів. Поминальна Панахида на Могилі Січових Стрільців та біля пам’ятника Танкісту.  Святковий концерт аматорів сцени у сільському клубі.

  • Свято Пресвятої Трійці. Поминальні Панахиди на гробах померлих родичів на всіх кладовищах села.  Родинні походи на кладовища для спільних молитов. 
  • День села. Вшанування громадських та політичних діячів, активістів села, представників культури та мистецтва, творчої молоді. Концерт художньої самодіяльності на подвір’ї школи.  
  • День Незалежності України. Козацькі забави на стадіоні та концерт художніх колективів села на імпровізованій сцені. Конкурс карооке із врученням призів.
  • Свято Покрови Пресвятої Богородиці, день храмового празника церковної громади села. Святочна літургія, концерт аматорів сцени.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *