Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радчанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04356337) був реорганізований і увійшов до складу Івано-Франківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Сільські об’єднання, товариства

11 жовтня 2011 року в селі створена нова громадська організація.

«Розвиток села Радча в ім’я майбутнього» під керівництвом Вацеби Віри Михайлівни. Громадське об’єднання в даний час в стадії формування і організації діяльності.

В селі  з 2012 року діє громадська організація «Рідній Радчі – європейську чистоту та порядок» під керівництвом Ганчака Богдана Івановича.

А лютому 2015 року зареєстрована громадська організація «Спортивний клуб с. Радча»,  якою керує Остап’як Остап Остапович.

В  даний час в селі діє біля десятка вуличних комітетів-кооперативів громадян, що регулюють сусідські відносини в переважно побутових відносинах.

З книги Івана Івановича Бриндзея «Історія села Радча» дізнаємося, що 19 січня 1909 року з ініціативи пароха села о. Емануїла Січинського в селі відкрито освітнє товариство «Просвіта». Однак утиски і поневолення польського уряду перервали на короткий час діяльність «Просвіти».

І лише  19 лютого 1932 року відроджено відділ Осередку «Просвіти» в селі Радча на чолі із головою Нагірним Михайлом. Розвиток освіченості громадян зростав з роками і частково призабулися та й відпали в потребі такі питання діяльності осередку, як просвітницька (читання вголос преси та її обговорення). Але й на даний час актуальними залишилися проблеми піднесення національної свідомості, пропаганді здорового способу життя.

І тому,  при церкві Пресвятої Богородиці, було організовано товариство «Тверезість», засади якого є актуальними якомога більше  в наш час – це боротьба з алкоголізмом та курінням.

Осередок «Союзу Українок»  створено в селі  в середині 30-х років  за сприяння Марти Кисилевської.
Було створено в селі і товариство «Сільський господар», що займалося роботою по піднесенню культури ведення сільського господарства.

Про роботу цих товариств пам’ятають, про те в даний час немає ще таких ентузіастів справи, щоб могли їх вести тай новостворена громадська організація «Розвиток села Радча в ім’я майбутнього»  ввібрала  в себе усі функції згаданих товариств. 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *