Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радчанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04356337) був реорганізований і увійшов до складу Івано-Франківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Сучасне місцеве управління

В даний час місцеве управління в селі здійснюється  насамперед сільським головою Вацебою Василем Михайловичем при сприянні виконавчого комітету сільської ради та депутатського корпусу. Всі нагальні питання, що відносяться до компетенції сільського голови, вирішуються безпосередньо в день звернення або шляхом направлення комісій (при потребі) чи розгляді виниклого питання на сесії сільської ради.

Вся необхідна інформація доноситься до громадян через стенди, які розміщені на автозупинках по цілому селі, інформаційному віснику безпосередньо в приміщенні сільської ради  , а також через очне  спілкування депутатів із виборцями.  

 

Місцеве управління в селі

  • це  церковна громада  на чолі з отцем - мітратом - парохом  села Зіновієм Миколайовичем  Касько та церковною двадцяткою на чолі із старшим братом Дідух Федором  Івановичем та старшою сестрицею Ганчак Вірою Василівною.
  • це  педагогічний колектив школи на чолі із директором Гречанюк Марією Михайлівною, завучем школи – Вацебою Вірою Михайлівною та мудрими соратниками – вчителями.
  • це  колектив вихователів та нянь дитячого садочка «Червона шапочка»  на чолі із незмінною завідуючою Нагірною Любов’ю Василівною, що закладають найперші і найміцніші підвалини в розвиток майбуття села Радча та й України.
  • сільська футбольна команда під незмінним керівництвом фундатора, наставника та організатора футбольних та й спортивних баталій , людини, що живе справою спорту  - Остап’яка Остапа Остаповича.
  • місцеве відділення поштового зв’язку під керівництвом  Мартинюк Любові Михайлівни
  • сільська бібліотека  з її завідуючою Остап’як Галиною Михайлівною  
  •  сільський Будинок культури під керівництвом Вацеби Ірини Іванівни.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *